طراحی سایت در شیراز | مرکز طراحی وب راویدآ

مرکز طراحی وب راویدآ

بازاریابی محتوا

صفحه اصلی/بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

کانتنت مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوا امروزه به جدیدترین شیوه ارائه و تبلیغ خدمات و یا محصولات در فضای مجازی مبدل گشته و بر اساس آخرین الگوریتم گوگل وب سایت هایی که دارای محتوای ارزشمند و بدون کپی هستند در صدر نتایج جستجوهای کاربران قرار می گیرند. تمامی اهل فن این رشته بر این باورند که بازاریابی بر اساس محتوای با کیفیت، ماندگار تر بوده و با هزینه کمتر شما را به هدف خود میرساند و باعث جذب کاربران واقعی و در نتیجه باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان سایتها خواهد شد.
فلسفه تولید محتوا چیست؟


یکی از فعالیت های تیم مرکز طراحی راویدآ تولید انواع محتوای تخصصی و با کیفیت به صورت متن، عکس، ویدیو و یا طرح های گرافیکی اطلاع رسان (اینفو گرافیک) برای وبسایتها، وبلاگها، شبکه های اجتماعی و یا مجلات اینترنتی و چاپی، در زمینه های متنوع می باشد. به منظور نیل به این هدف مرکز طراحی راویدآ ، از تیمهای مختلف و با تخصص های متفاوت استفاده نموده است. تیم مدیریت مرکز طراحی راویدآ، متشکل از افراد با سابقه در حوزه IT می باشد و با بکارگیری تواناییهای افراد مختلف، خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه می نماید.با توجه به اینکه بازاریابی محتوایی، جدیدترین روش مارکتینگ در فضای مجازی است و اولین گام در راستای این هدف، داشتن یک وب سایت با طراحی پویا و استاندارد می باشد، تیم طراحی راویدآ، در کنار تیم محتوای این شرکت ایجاد گردید تا نیاز مشتریانی که هنوز وبسایتی ندارند و یا وبسایتشان از نظر استانداردهای جدید بهینه نمی باشد نیز، مرتفع گردد.از ویژگی های خدمات بازاریابی اینترنتی مرکز طراحی راویدآ می توان به مواردی اشاره کرد از قبیل:


هزینه منصفانه برای به روز رسانی وب سایت

ترجمه متون سایتهای مرجع و بومی سازی متون ترجمه شده

ایجاد لینکهای مناسب ( معرفی سایت در سایتها و وبلاگهای مختلف )

رعایت تمام اصول سئوی محتوا به منظور بالا رفتن سایت در نتیجه موتورهای جستجو

راه اندازی شبکه های اجتماعی و تامین محتوای هدفمند در این شبکه هاآشنایی بیشتر با نحوه اجرای یک پروژه


در نخستین گام، جهت دریافت اطلاعات، یک جلسه توجیهی با مشتری در محل شرکت مرکز طراحی راویدآ و یا محل مجموعه یا شخص سفارش دهنده برگزار می شود و نیازمندیها توسط کارشناس بازاریابی راویدآ بررسی می شود و به تیم توسعه شرکت انتقال می یابد و پس از ارزیابیهای تیم توسعه، پروپوزال کاملی تنظیم خواهد شد و به مشتری ارائه می گردد و به دنبال مکالمات تکمیلی ورسیدن به یک جمع بندی پروژه آغاز می گردد.

به منظور اطلاع مشتری از روند اجرای پروژه و اثرات آن، در پایان هر ماه یک گزارش از کارهای انجام شده و نتایج دریافتی آماده می گردد و برای مشتری ارسال می شود و با توجه به نتیجه هر ماه، سناریوی جدیدی برای ادامه کار، ارائه می شود .
با پر کردن فرم تقاضا در قسمت تماس با ما، از مشاوره رایگان گروه تخصصی مرکز طراحی راویدآ بهره مند شوید