طراحی سایت در شیراز | مرکز طراحی وب راویدآ

مرکز طراحی وب راویدآ

طراحی اپلیکیشن موبایل‌

صفحه اصلی/طراحی اپلیکیشن موبایل‌طراحی اپلیکیشن اندروید و ایفون‌
با تـوجـه به مـطـالـعات و گـزارشـات صـورت گـرفـته، مـشـتریان به روند توسـعه و افزایش اسـتفاده از تـلفن‎های همراه و تبلت خود ادامه خواهند داد و روز به روز، نیاز به اپلیکیشن‎های سازگار با تـلفن‎هـای هـوشـمند مـشـتریان، بـیـشتر نـمود مـی‎یـابد. اسـتفاده از اپـلیکیشـن‎هـای مـرورگر، بـازی‎هـای نـرم افـزاری، رسـانـه ‎هـای اجـتماعـی، بـیزنـسی (پرزنت کننده کسب و کار)، فـروشـگاهی و هـمچنین تعاملی، در تلفن‎ها و تبلت‎های هوشمند بسیار فراگیر شده است و این موضوع ما را به طراحی و معرفی کسب و کار خود در قالب اپلیکیشن‎های موبایل علاوه بر نسخه واکنش گرای وبسایت سوق می‎دهد. این نوع تفکر، ما را به نتایج بسیار مهمی می‎رساند.

1) برخورداری از اپلیکیشن برای یک کسب و کار، شاید مهمترین مورد برای ایجاد برند شما می‎باشد.

2) یک اپلیکیشن می‎بایست کاربر پسند، زیبا و حرفه‎ای و در عین حال گیرا باشد تا به کاربران تجربه موثر و خوشایندی از استفاده از اپلیکیشن در تلفن هوشمند خود ارائه دهد، و آنها برای استفاده مجدد مشتاق سازد.

3) اپلیکیشن باید مشتری را به سمت شما براند.

‎تیم مرکز طراحی راویدآ زمان و انرژی زیادی جهت توسعه راهکارهای اپلیکیشن موبایل صرف می‎کند . هدف ما، خلق تجارب به یاد ماندنی و سریع التاثیر برای کاربر نهایی است همانطور که تلاش می‎کنیم کلیه استانداردهای برتری و حفظ مشتری را جهت جلب رضایت و تامین انتظارات مشتریان شما را رعایت ‎کنیم.

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با توجه به روند رو به رشد استفاده از Smart Phone ها، اپلیکیشن موبایل جایگاه حائز اهمیتی در صنعت تبلیغات دارد. امروزه عموم جامعه فرای سن و تحصیلات، جنسیت یا جایگاه شغلی خود روزانه با اپلیکیشن‎های مورد علاقه خود وقت می‎گذرانند. لذا تولید و تبلیغ اپلیکیشن موبایل برای یک کسب و کار می‎تواند تا حد بسیار زیادی به توسعه برند و افزایش فروش آن کمک نماید. از دیگر مزایای برخورداری از اپلیکیشن موبایل می‎توان به موارد ذیل اشاره نمود:

طراحی اپلیکیشن در شیراز


انتشار سریع و توزیع داوطلبانه اپلیکیشن توسط کاربر در دنیای وب

دسترسی هدفمند و موثر یک بیزنس به گروه مخاطب مورد نظر

امکان دسترسی آسان کاربران (مشتریان بالقوه) به کسب و کار شما جهت اخذ مشاوره

افزایش احتمال خرید آنلاین و یا استفاده کاربر از خدمات اپ به دلیل دسترسی آسان تر و سریعتر

افزایش وفاداری مشتریان به دلیل افزایش تماس با کسب و کار شما

امکان به اشتراک گذاری اطلاعات شما توسط کاربرانتان از طریق اپ یا رسانه‎های اجتماعی

عدم وجود محدودیت جغرافیایی، ماندگاری بالا و اثرگذاری سریع تبلیغاتی
با پر کردن فرم تقاضا در قسمت تماس با ما، از مشاوره رایگان گروه تخصصی مرکز طراحی راویدآ بهره مند شوید