طراحی سایت در شیراز | مرکز طراحی وب راویدآ

مرکز طراحی وب راویدآ

سئو و بهینه سازی

صفحه اصلی/سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

به جرات می‌توان گفت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به سئو در زبان فارسی معروف است، می‌تواند سرنوشت هر وب سایت و یا کسب‌وکار اینترنتی را تغییر دهد!
می‌پرسید چرا؟
بعد از ایمیل که بیشترین آمار استفاده در اینترنت را دارد، استفاده از موتورهای جستجو گزینه دوم را به خود اختصاص داده است! این یعنی تقریباً هر کاربری در روز یک تا چند بار از موتورهای جستجو برای یافتن نتایج و وب سایت‌های مدنظر خود استفاده می‌کند. بهینه سازی سایت که ما نیز آن را به اختصار سئو سایت می‌نامیم دقیقاً کاری می‌کند تا شما در نتایج اولیه جستجوهای مربوط به زمینه کاری خودتان قرار بگیرید.
زمانی که به شما می‌گویند نیاز دارید سئو سایت خود را بهبود ببخشید یا سایت خود را برای یک کلمه خاص سئو کنید، دقیقاً منظور این است که با جستجوی آن کلمه شما در نتایج اولیه جستجو نمایش داده شوید. این موضوع باعث می‌گردد که کاربران بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند و در نتیجه شما هم می‌توانید به افراد بیشتری خدمات یا محصولات خود را ارائه کنید.


سئو و بهینه سازی

00:00
00:00
00:00


اما یک موضوع مهم در مورد سئو سایت وجود دارد!


این کار می‌تواند هم به صورت صحیح و هم به صورت غیراستاندارد انجام شود، یعنی برای بهینه سازی یا سئو سایت شما می‌توانید به صورت آگاهانه کارهایی را انجام دهید که منجر به گول زدن موتورهای جستجو شود! شاید برای مدت کوتاهی در نتایج گوگل نمایش داده شوید و هزینه سئو را کامل پرداخت نمایید اما پس از مدتی موتورهای جستجو این موضوع را متوجه شده و سایت شما را از نتایج حذف یا به صفحات بعد انتقال می‌دهند که در این حالت در اصطلاح می‌گویند سایت شما پنالتی شده است.


انتخاب افرادی که سئو سایت شما را انجام می‌دهند مهم است


با توجه به توضیحات بالا حتماً متوجه شده‌اید که سئو سایت یک کار قابل انجام به صورت استاندارد نیست و می‌تواند نتایج آن چیزی که شما تصور می‌کنید نباشد، پس بهتر است با توجه به سابقه و اعتبار اشخاص یا شرکت‌های مربوطه در این زمینه اقدام به انتخاب یک پیمانکار برای انجام سئو سایت خودتان نمایید.

گروه مرکز طراحی راویدآ با سابقه 3 ساله در زمینه تولید محتوای استاندارد و بهینه سازی سایت، اقدام به ارائه خدمات سئو سایت نموده است.

ما افزایش رتبه شما را ضمانت می‌کنیم اما در زمان خیلی کوتاه آن را انجام نمی‌دهیم!

یکی از مواردی که شما می‌توانید متوجه شوید که سئو شما طبق اصول استاندارد انجام می‌شود زمان موردنیاز برای آن می‌باشد. دقت کنید که هیچ گاه سئو یک سایت به صورت چند روزه انجام نمی‌شود با بازه‌های زمانی زیر ۱ ماه قطعاً از راه‌های میان‌بر غیراصولی اقدام به سئو سایت صورت می‌پذیرد.

در این خدمت نیز مانند خدمات دیگر به شما ضمانت ۱۰۰% می‌دهیم و در صورت عدم بازدهی هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌گردد.

جهت اطمینان بیشتر در این بخش نیز با شما قرارداد کتبی بسته خواهد شد و کلیه موارد مورد نظر شما در قرارداد گارانتی خواهد شد.