طراحی سایت در شیراز | مرکز طراحی وب راویدآ

مرکز طراحی وب راویدآ

پیاده سازی ایده و استارتاپ

صفحه اصلی/پیاده سازی ایده و استارتاپ

طراحی و پیاده سازی ایده و استارتاپبا گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تغییر ماهیت کسب و کارها بسیاری از شرکت ها و حتی افراد به دنبال پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین و به عبارتی شروع یک استارت آپ هستند. راه اندازی یک استارت آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی های فراوانی دارد که در جای خود نیازمند بحث و بررسی فراوان است. از داشتن یک ایده ی درست گرفته تا تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه همگی حاکی از این است که برخلاف ظاهر جذاب و فریبنده آن، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت های آن، دشواری های بی شماری نیز دارد. طبق بسیاری از آمارها نرخ شکست کسب و کارهای آنلاین در بستر وب بیش از 80 درصد بوده و بیش از 90 درصد اپلیکیشن های موبایل هیچ سودآوری ندارند. بنابراین راه اندازی یک استارت آپ و پیاده سازی یک ایده کسب وکار آنلاین نیازمند دقت نظر و بررسی فراوان و مشاوره با افراد با تجربه است.


مرکز طراحی راویدآ با آگاهی از نیاز و شوق بسیاری از شرکت ها و افراد به پیاده سازی یک ایده مبتنی بر وب یا موبایل آمادگی دارد تا هم در اصل ایده و هم در نحوه اجرای آن به شما یاری رساند .


اگر شما هم به ایده ای رسیده اید و قصد دارید آن را آزمایش کنید تجربه فنی مرکز طراحی راویدآ به کمک شما خواهد آمد تا مسیر را هموارتر دنبال کنید و با دانش تیم فنی خود و دادن مشاوره رایگان در سرتاسر پروژه با شما همکاری نماید

طراحی وب سایت  در شیراز